MagazinYaşam

Hugh Jackman ve Deborra Lee Furness Ayrıldı!

Tam 27 yıl önce bir film setinde başlayan aşklarını, kısa sürede evliliğe dönüştüren ünlü çift, aralarındaki büyük yaş farkına rağmen birçok zorluğu birlikte aştı, birçok mutluluğu paylaştı. Ancak sonunda, görünüşte hiç bitmeyecek gibi görünen birlikteliklerine son verme kararı aldılar. Bu ayrılık kararı hayranlarını oldukça şaşırttı.

Yakın çevrelerine göre, Hugh Jackman ve Deborra Lee Furness’in ayrılık kararı aylardır bekleniyordu. Bir kaynak, “Hugh ve Deborra’nın ayrılığı zaten uzun bir süredir gündemdeydi,” dedi. Hatta bu kaynağa göre, çift ayrılığı yeni açıklamış olsalar da ayrılma kararını almanın en doğru olduğu konusunda uzun süre önce anlaşmışlardı. Aileleri ve yakın çevreleri de ayrılığı bekliyordu.

Bu kaynağa göre çiftin ayrılığının bir işareti, Hugh Jackman’ın Broadway’e geri dönmesi oldu. Ünlü aktör, geçen yıldan bu yana sahne aldığı “The Music Man” adlı Broadway oyunu için yoğun bir tempoyla çalışıyordu. Ancak eşi Deborra, provalarda Jackman’a eşlik etmiyor, hatta bazen provaları izlerken uyuyakalıyordu. Bu da çiftin ilişkisinin eskisi gibi heyecan verici olmadığının bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

Çiftin evliliğini sona erdiren neden üçüncü bir kişi değil, aşklarının zamanla solmasıydı. Bir kaynak, “Artık birbirlerine karı-koca gibi davranmıyorlardı, iki oda arkadaşına dönüşmüşlerdi,” dedi. İkilinin evliliklerini kurtarmak için çok çaba harcadıkları ancak sonunda ilişkilerinin işlemediğini fark ettikleri belirtiliyor.

27 yıl süren bu evliliğin sonlanması, çiftin hayranlarını şoke etti. Ancak çift, ayrıldıktan sonra birbirleri hakkında olumsuz konuşmayacaklarını ve kaderlerini kabullendiklerini belirtti.

Gösteri dünyasının ünlü çiftlerinden X-Men’in Wolverine’i Hugh Jackman ve Deborra Lee Furness, aralarındaki 13 yıllık yaş farkına rağmen uzun süre mutlu bir şekilde birlikte yaşamalarıyla biliniyordu.

Deborra ve Lee Furness Çiftinin Evlilikleri Nasıldı?

Deborra ve Lee Furness Çiftinin Evlilikleri Nasıldı

Hugh Jackman ile Deborra Lee Furness, 1995 yılında bir televizyon dizisi setinde tanıştılar. İlk başta arkadaş oldular, Jackman’ın Furness’e duygularını açıklaması için dört hafta beklemesi gerekti. Çünkü aralarındaki yaş farkı onun için cesaret gerektiriyordu. Sonunda Jackman, Furness’e aşık olduğunu itiraf etti, ve Furness ona karşı aynı hisleri besliyordu.

İkili, evlendikten sonra biyolojik çocuk sahibi olmak istediler ancak biyolojik nedeler yüzünden zorluklar yaşadılar. Bir dönem tüp bebek tedavisi denediler ancak sonuç alamadılar. Bu nedenle evlatlık çocuk alma kararı ile ailelerini genişlettiler. Çiftin Oscar (23) ve Ava (18) adında iki evlatlık çocuğu var.

Hugh Jackman ve Deborra Lee Furness, geçtiğimiz Nisan ayında sosyal medya platformlarında birbirlerine duydukları sevgiyi ifade eden içten mesajlar paylaşarak 27. evlilik yıl dönümlerini kutlamışlardı. Bu özel günde, çift birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarını tüm dünyaya açıkça gösterdikleri düşünülüyordu.

Jackman ve Furness’in ayrılık kararı, uzun süre birlikte olduğu bilinen bir çiftin hayatındaki dönüm noktasını temsil ediyor. 27 yıllık birlikteliklerini sona erdirme kararı, hayranları için büyük bir sürpriz oldu.

 

Merhaba, ben Ceyda! Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde son senemdeyim. Meslek hayatına hazırlanırken öğrendiğim bilgileri ve hobi alanlarımda ürettiğim içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Keyifli okumalar...

Bu yazıya bir tepki ver!

İlgili Yazılar

14 sayfadan 1.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir